2002 yılında bir aile şirketi olarak kurulan firmamız, hazır giyim sektörünün öncüsü olan ihracat firmalarına fason üretim yaparak kaliteli işçilik hizmeti sunmuştur. İlerleyen zaman içerisinde kalite anlayışını geliştirerek ve daha güçlü yatırımlar yaparak başarı hikâyesini sürdürülebilir kılmıştır.

Yeni başarı hikâyeleri yazmak için çalışmalarını sürdüren firmamız, konusunda uzman kadrosu tarafından hazırlanan özgün koleksiyonlarını doğru kaynakları ve gelişmiş teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak kadın, erkek ve çocuk dış giyim ürünleri üretmektedir.

Global ölçekte vazgeçilmez bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız ürün sorumluluğu ilkesine bağlı kalarak koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almaktadır. İnsan için değer yarattığımızın bilinciyle yeni trendlere açık, çevre ve insan sağlığına duyarlı ürünlerin üreticisi olmayı firmamız için bir kültür haline getirmek öncelikli hedefimizdir.

Misyonumuz

Yüksek kalite standartları ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin dünyadaki tüm kadın, erkek ve çocuklara giydikleri zaman kendilerini çok iyi hissedecekleri giysiler üretmektir.

Vizyonumuz

  • Şıklık ve konforun hissedildiği seçkin ve özgün tasarımların vazgeçilmez markası olmak.
  • Enerji verimliliği projeleri ile kaynakları etkin bir şekilde kullanarak çevreye duyarlı üretim yapmak.
  • Uluslararası pazar payını artırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.