media

Polo yaka tişörtler hem bayanların hem de erkeklerin ilgi gösterdiği bir tişört modeli. Günlük yaşamamızda bir çoğumuzun hiç olmazsa yılda bir iki defa giymişliğimiz var.

Polo yaka tişört deyince bir çoğumuzun zihninde uyandırdığı ilk çağrışım Golf sporu ve hizmet sektörüdür büyük ihtimal.

Özellikle Golfçülerle adeta özdeşleşmiş ve ayrılmaz bir parça haline gelmiş olan polo yaka tişörtler öte yandan hamburgerci çalışanlarını da akla getirse de günlük-spor giyiminde de öne çıkan bir giysi.

Polo yaka t-shirtler genelde günlük yaşam içerisinde, iş ve meslekî konum icabı hem ciddiyetin ve ağırlığın hem de sportik görünüşün önem kazandığı durumlarda tercih edilmekle birlikte genel orta yaş kısmının tercihidir.

Belki bu psikolojik bir güdülenme de olabilir fakat gerçekten de, aşırı dar kesim olmayan keten bir pantolonun üzerinde sade bir polo tişört orta yaş insana çok yakışıyor. Hem ergen bir görünümden uzak hem de enerjisi yerinde bir hava...

Bu yüzden daha genç insanlara da yakışsa da orta yaştakiler üzerinde bir başka duruyor.

Elbetteki üzerinde bol çiçek ve süs detayları olanlar hariç.

Alacağınız polo yaka tişörtünüz kaliteli-marka bir tişört olmalı. Çünkü kalitesiz bir polo yakanın yakaları bir iki yıkamaya yıprandığı için, üzerinizde eskimsi, buruş buruş ve cansız görüntüsüyle kötü bir izlenim bırakır.

Slim Fit olmalı... Üzerinizde geniş durursa sizi gereğinden fazla sade ve dolayısıyla silik gösterir.

Şık bir kombin oluşturabilmek için, altına keten bir pantolon giymeniz isabetli olur.

Kaynak : negidernet.com

  • Eklenme Tarihi : 08 May 2019
  • Yorumlar: 0