Henüz içinde bulunduğumuz yaz mevsiminin stil kodlarına adapte olmaya çalışırken, modanın hızlı adımları bizi 2019 İlkbahar/Yaz trendlerine şimdiden ulaştırdı. Elbette belirli değişmezler yerini korumaya devam etti; ancak özellikle son zamanların yükselen yıldızı “sokak modası” gelecek sezonda biraz geri planda kalacak gibi görünüyor.

Print desenler yeni sezon ilkbahar mevsimini kuvvetli etkisi altına alırken, yaz mevsimi tamamen kısa şortların yükselişine hazırlanıyor.

Renkler ise iki farklı ucu birbirine yakınlaştıracak kadar cömert ve cool.

Bir tarafta güçlü neon renkler, bir tarafta ise daimi pasteller yeni sezonun zıtlıklar ve anti-hareketlerle geçeceğini kanıtlar nitelikte.

Özetle önümüzdeki İlkbahar/Yaz dönemi trendleri kuralsızlık hareketine devam ederken bir yandan da geçmişin değişmez kurallarını bize hatırlatıyor olacak.

Neon Yansımalar

Göz alıcı cesur neonlar daima yaz mevsiminin vazgeçilmezi olsa da özellikle erkek modası için zorlu bir alanı temsil ediyor. Önümüzdeki 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonları her ne kadar -takım elbiseler dahil- neon renklere geçiş izni verse de bu konuda biraz çekimser olmanız mümkün. Bu yüzden büyük hamleler yerine tek parça ya da aksesuar tercihlerinizde neon rengi kullanabilirsiniz.

Beyaz Yaz

Sıcak havaların daimi kurtarıcısı beyaz, neon renklerin aksine “full look” olarak kullanabileceğiniz en rahat renklerden biridir. Yaz güneşinin bronzlaştırdığı tenlerde etkisini daha da artıran beyaz önümüzdeki sezonda da güvenli alanınızın bir parçası olmaya devam edecek.

Kaynak : oggusto.com

  • Eklenme Tarihi : 09 May 2019
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Yorum bulunmamaktadır

Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*